Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Polyfunkčná budova Lehnice Sása

Popis nehnuteľnosti

EXKLUZÍVNA PONUKA

Ponúkame vám na predaj prevádzkovú budovu s 1 nebytovým priestorom a 2 samostatnými bytovými jednotkami v obci Lehnice časť Sása. Polyfunkčná budova je staršia novostavba z roku 2009 a nachádza sa približne 10 km od Šamorína, 30 km od Bratislavy.

POLYFUNKČNÝ OBJEKT

Zastavaná plocha polyfunkčnej budovy je 331 m2. Pozostáva z troch častí, jedného nebytového priestoru a 2 samostatných bytových jednotiek.

Všetky 3 so samostatným vchodom, možnosťami parkovania a oddeleným pozemkom. V jednej časti je možné podnikať, druhú časť je možné prenajímať, v tretej časti môžete bývať. Všetko je výborne oddelené.

Polyfunkčná budova má všetky inžinierske siete: elektrinu, plyn, je napojená na kanalizáciu, má vlastnú studňu, vybudovanú prípojku s možnosťou pripojenia sa na verejný vodovod. Budova má prízemie a prvé poschodie.

PRÍZEMIE

Na prízemí sa nachádza nebytový priestor, v súčasnosti využívaný ako gastro prevádzka s úžitkovou plochou o výmere 275,22 m2. Vykurovanie má plynovým kotlom, vnútorným a vonkajším krbom. Vonkajší krb je možné využívať na grilovanie, má vybudovanú kotlinu na varenie guláša. K nebytovému priestoru patria 2 vonkajšie terasy so sedením. Parkovanie cca pre 12 osobných áut je na vlastnom pozemku aj s príjazdovou cestou pred vstupom do prevádzky.

3D virtuálna prehliadka nebytového priestoru:

https://my.matterport.com/show/?m=cgfKNqjKa19

1. POSCHODIE

1. poschodie tvoria 2 samostatné bytové jednotky (byt č. 1 a byt č. 2) po stranách objektu, každý so samostatným schodiskom o výmere 13 m2.

BYT č. 1 je 5 izbový byt s úžitkovou plochou 139,25 m2 (vrátane schodiska). Vykurovanie má plynovým kotlom a vnútorným krbom. K nemu patrí prístrešok pre 2 autá, ku ktorým sa dostaneme samostatným vchodom zboku budovy s bránou aj bránkou. Vstup na pozemok pre tento byt je oplotený. Na tejto strane sa nachádza aj budova sociálnych zariadení s wc a sprchami so zastavanou plochou 51 m2.

3D virtuálna prehliadka bytu č. 1:

https://my.matterport.com/show/?m=Nxuh9qEeS4R

BYT č. 2 je 4 izbový byt s úžitkovou plochou 135,97 m2 (vrátane schodiska). Vykurovanie má plynovým kotlom. K nemu patrí garáž, ktorá je súčasťou prízemia objektu, so samostatným vstupom z pozemku patriacemu k bytu. Prístup na pozemok patriaci k bytu i ku garáži je oplotený a oddelený bránkou od pozemku prevádzky na prízemí. Má samostatný vstup aj bránu pre auto.

3D virtuálna prehliadka bytu č. 2:

https://my.matterport.com/show/?m=WwkMkpVq38j

EXTRAVILÁN

Priľahlé pozemky sú spolu vo výmere 2547 m2.

MOŽNOSTI VYUŽITIA

Celý objekt má rôzne možnosti využitia napríklad ako reštaurácia s ubytovaním, materská škola, fitness centrum, služby kaderníctvo, barber štúdio, masérsky salón, cukráreň, kaviareň, vináreň. Kedysi objekt bol súčasťou motokrosového areálu pre športové aktivity.

LOKALITA

V obci Lehnice je železničná stanica, autobusové zastávky, nachádza sa tu detské a futbalové ihrisko, škôlka, škola, v blízkosti sú potraviny COOP Jednota, pošta, lekáreň. Zdravotnú starostlivosť nájdete v zdravotnom stredisku. Objekt sa nachádza v tichej lokalite, má výborné napojenie na diaľnicu.

ZHRNUTIE

Táto exkluzívna ponuka je ideálna pre tých, ktorí hľadajú nehnuteľnosť s rôznymi možnosťami využitia, v tichej lokalite, s výborným napojením na diaľnicu. Nech už hľadáte priestor na podnikanie, prenájom alebo bývanie, táto prevádzková budova s 1 nebytovým priestorom a 2 samostatnými bytovými jednotkami s veľkým pozemkom v obci Lehnice, časť Sása, je tou správnou voľbou pre vás.

Všetky ďalšie podklady Vám maklér rád oznámi na vyžiadanie.

CENA v RK,

v cene sú zahrnuté služby RK:

- komplexný právny servis - vypracovanie všetkých typov zmlúv

- komplexný finančný servis – vybavenie hypotekárnych úverov a poistení nehnuteľností

- poplatky spojené s notárskym overovaním podpisov na kúpnych zmluvách

- správny poplatok pri prevode vlastníckeho práva vo výške 66,-Eur na Okresnom úrade, katastrálnom odbore za kúpne zmluvy

KONTAKT

Tomáš Janek, 0903 73 85 99, tomas.janek9@gmail.com, janek@karinpartners.sk

Mgr. Anetta Vlčáková, 0905 83 33 44, anetta.vlcakova@gmail.com, vlcakova@karinpartners.sk 

 

Videoprehliadka

3D scan

Kontakt

 Mgr. Anetta Vlčáková  

Senior maklér, certifikovaný realitný poradca

 
Člen realitnej únie Slovenskej republiky

Mobil: +421 905 83 33 44  

E-mail: anetta.vlcakova@gmail.com

Anetta Vlčáková

Senior maklér, certifikovaný realitný poradca

 
Člen realitnej únie Slovenskej republiky  

Pomáham klientom kúpiť, prenajať alebo predať nehnuteľnosť tak, aby sa splnili ich predstavy o vysnívanom bývaní. Zabezpečím vám kompletný servis od prvého kontaktu až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Svoje skúsenosti som získala počas praxe vo svete realít od roku 2008. Stále svoje znalosti však rozvíjam, aby som Vám – našim klientom poskytla služby na najvyššej profesijnej úrovni.
Niektoré z nich:

* Certifikovaný realitný poradca
* Mediátor
* Milionový makléř (moderní prodejní techniky: homestaging, videoprehliadky)
* Poskytovanie úverov
* Psychologické faktory úspechu v realitnom obchode...

K tomu patria moje nadštandardné vzťahy s bankami, katastrom, znalcami... Rada s Vami prekonzultujem aj finančné služby, aby ste mali to najlepšie, čo súčasný trh ponúka.

Čo to pre vás znamená?
Poskytnem Vám komplexné riešenie pod jednou strechou. Už nemusíte zisťovať a porovnávať.
Verím, že mnou poskytnuté služby vám uľahčia život a prinesú očakávané bývanie.


Anetta Vlčáková

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF