Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ 4 izbový rodinný dom Kvetoslavov s pozemkom 646 m2

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ - EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 4 izbový rodinný dom so zastavanou plochou 155 m2 s priľahlým pozemkom o výmere 491 m2  v obci Kvetoslavov, obytná zóna Pri Lesíku s krásnou terasou a záhradou so súkromím. Pozemok spolu tvorí výmeru 646 m2.

Rodinný dom je staršia novostavba z roku 2014, nachádza sa 4 km od Šamorína a 22 km od Bratislavy.

Dom pozostáva: z priestrannej obývačky spojenej s jedálenskou a kuchynskou časťou vkusne oddelenou predprípravou na krb, z troch samostatných nepriechodných izieb, predsiene, chodby, kúpeľne s vaňou aj sprchovacím kútom, wc, špajze a terasy.

Dom má inžinierske siete: elektrinu, je napojený na kanalizáciu, vykurovanie je riešené elektrickými stropnými infražiaričmi s reguláciou samostatne pre každú miestnosť, vlastný zdroj vody - studňu, zdrojom teplej vody je elektrický zásobník.

Exteriér domu tvorí upravená záhrada so záhradným domčekom na náradie, s trávnikom, drevinami a ovocnými stromami, ktoré zabezpečujú príjemné súkromie v spojení s prírodou.

Parkovanie s posuvnou elektrickou bránou je pre 2 autá vo dvore a pre 3 autá pred domom.

V prípade vážneho záujmu je možná dohoda na zariadení domu.

Okolie: výborná občianska vybavenosť, poloha domu je v tichej lokalite a zároveň má výborné napojenie na diaľnicu R7, po ktorej ste autom za 15 minút v Bratislave. V obci Kvetoslavov je železničná stanica, autobusové zastávky, nachádza sa tu škola, škôlka, kaviareň, detské a futbalové ihrisko, pekáreň, v blízkosti je Billa, v susednej obci Hviezdoslavov je Jednota a zdravotné stredisko s domom služieb a obchodnou galériou vo výstavbe.

Výbornú občiansku vybavenosť poskytuje v blízkosti mesto Šamorín, kde nájdete aj X-Bionix Sphere, športový a voľnočasový rezort s ideálnymi podmienkami pre profesionálny aj amatérsky šport, ale aj príjemný relax, aquapark, wellness, kvalitnú gastronómiu a zmysluplné trávenie voľného času.

 

Kontakt:

Tomáš Janek, 0903 73 85 99, tomas.janek9@gmail.com, janek@karinpartners.sk

Mgr. Anetta Vlčáková, 0905 83 33 44, anetta.vlcakova@gmail.com, vlcakova@karinpartners.sk 

Videoprehliadka

3D scan

Fotogaléria

Kontakt

 Mgr. Anetta Vlčáková  

Senior maklér, certifikovaný realitný poradca

 
Člen realitnej únie Slovenskej republiky

Mobil: +421 905 83 33 44  

E-mail: anetta.vlcakova@gmail.com

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF