Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Rodinný dom Hamuliakovo vilová štvrť Dunajská Riviéra

Popis nehnuteľnosti

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 4 izbový rodinný dom so zastavanou plochou 125 m2 s priľahlým pozemkom o výmere 475 m2  na ul. Ostricová v obci Hamuliakovo, v lokalite vilová štvrť Dunajská Riviéra s krásnou terasou a záhradou so súkromím. Pozemok spolu tvorí výmeru 600 m2.

Rodinný dom je novostavba z roku 2018, nachádza sa cca 4 km od Šamorína a 28 km od Bratislavy.

Dom pozostáva: z priestrannej obývačky s krbom, spojenej s jedálenskou a kuchynskou časťou, z troch samostatných nepriechodných izieb, predsiene, chodby,  2 kúpeľne s 2 wc (jedna s vaňou a druhá so sprchovacím kútom), technickej miestnosti a terasy. V strednej časti domu je vybudovaný odkladací priestor cca 12 m2 (povala), prístup je k nemu z chodby cez vysúvací rebrík.

Dom sa predáva so zariadením podľa dohody, stačí sa iba nasťahovať.

3D virtuálna obhliadka: 

https://my.matterport.com/show/?m=qL8aC3HiVUF

Video:

https://youtu.be/UkZ_j9f24PA

Dom má inžinierske siete: elektrinu, je napojený na kanalizáciu, mestskú vodu, vykurovanie podlahové s termostatom v každej miestnosti, krbom. Dom má v každej izbe prípojku na káblovú televíziu Progres, vonkajšie žalúzie antracit na všetkých oknách sú ovládané na diaľkové ovládanie, dom má predprípravu na alarm.

Exteriér domu tvorí upravená záhrada so záhradným domčekom na náradie, s trávnikom, drevinami,  ktoré zabezpečujú príjemné súkromie v spojení s prírodou. Trávnik a záhony sú zavlažované automatickým systémom s dažďovým senzorom. Okolo domu sú kvetinové záhony a brečtanom obrastený plot (zelený živý plot).

Parkovanie s posuvnou elektrickou bránou je pre 3 autá vo dvore.

Okolie: výborná občianska vybavenosť, poloha domu je v tichej lokalite v slepej ulici z obidvoch strán domu (vstup na 2 ulice: vstup s autom na pozemok z ulice Ostricová, z ulice Rezavková je bránka, ktorá je veľmi praktické riešenie, ak potrebujete ísť pešo na autobusovú zastávku, do centra, na zimný štadión alebo po hrádzi do bufetu pri Dunaji. Ide o jediný takýto dom v okolí.  Má rýchle napojenie na diaľnicu R7, po ktorej ste autom za 15 minút v Bratislave. V obci Hamuliakovo sa nachádza v blízkosti zimný štadión Hamikovo, ktorý ponúka verejné korčuľovanie, krasokorčuľovanie, hokejové zápasy, tréningy a turnaje. Obec má základnú aj materskú školu, detské ihrisko, kadernícky salón, v centre  je niekoľko reštaurácii, bufety pri hrádzi. Blízkosť Dunajskej hrádze a Lužných lesov umožňuje príjemné prechádzky, cykloturistiku či chodenie na hríby. Neďaleká rieka Dunaj ponúka aj športové vyžitie ako napríklad windsurfing, wakeboard či plavenie sa na motorových člnoch a skútroch.

Výbornú občiansku vybavenosť poskytuje v blízkosti mesto Šamorín, kde nájdete aj X-Bionix Sphere, športový a voľnočasový rezort s ideálnymi podmienkami pre profesionálny aj amatérsky šport, ale aj príjemný relax, aquapark, wellness, kvalitnú gastronómiu a zmysluplné trávenie voľného času.

Cena: 439.900 € možnosť aj na hypoúver,

v cene sú zahrnuté služby RK:

- komplexný právny servis - vypracovanie všetkých typov zmlúv

- komplexný finančný servis – vybavenie hypotekárnych úverov a poistení nehnuteľností

- poplatky spojené s notárskym overovaním podpisov na kúpnych zmluvách

- správny poplatok pri prevode vlastníckeho práva vo výške 66,-Eur na Okresnom úrade, katastrálnom odbore za kúpne zmluvy

 

Kontakt:

Tomáš Janek, 0903 73 85 99, tomas.janek9@gmail.com, janek@karinpartners.sk

Mgr. Anetta Vlčáková, 0905 83 33 44, anetta.vlcakova@gmail.com, vlcakova@karinpartners.sk 

Videoprehliadka

3D scan

Kontakt

 Mgr. Anetta Vlčáková  

Senior maklér, certifikovaný realitný poradca

 
Člen realitnej únie Slovenskej republiky

Mobil: +421 905 83 33 44  

E-mail: anetta.vlcakova@gmail.com

Anetta Vlčáková

Senior maklér, certifikovaný realitný poradca

 
Člen realitnej únie Slovenskej republiky  

Pomáham klientom kúpiť, prenajať alebo predať nehnuteľnosť tak, aby sa splnili ich predstavy o vysnívanom bývaní. Zabezpečím vám kompletný servis od prvého kontaktu až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Svoje skúsenosti som získala počas praxe vo svete realít od roku 2008. Stále svoje znalosti však rozvíjam, aby som Vám – našim klientom poskytla služby na najvyššej profesijnej úrovni.
Niektoré z nich:

* Certifikovaný realitný poradca
* Mediátor
* Milionový makléř (moderní prodejní techniky: homestaging, videoprehliadky)
* Poskytovanie úverov
* Psychologické faktory úspechu v realitnom obchode...

K tomu patria moje nadštandardné vzťahy s bankami, katastrom, znalcami... Rada s Vami prekonzultujem aj finančné služby, aby ste mali to najlepšie, čo súčasný trh ponúka.

Čo to pre vás znamená?
Poskytnem Vám komplexné riešenie pod jednou strechou. Už nemusíte zisťovať a porovnávať.
Verím, že mnou poskytnuté služby vám uľahčia život a prinesú očakávané bývanie.


Anetta Vlčáková

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF