Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ Rodinný dom Horné Saliby

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ - EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 3 izbový rodinný dom (možné prerobiť na 4 izbový rodinný dom) so zastavanou plochou cca 140 m2 (podlahovou plochou cca 110 m2) v obci Horné Saliby, katastrálne územie Horné Saliby, okres Galanta na pozemku s celkovou výmerou 1007 m2.

3D virtuálna prehliadka:

https://my.matterport.com/show/?m=vX9b3xs2Qgy

Rodinný dom pozostáva z 3 izieb, kuchyne, predsiene (možnosť prerobiť na ďalšiu izbu), kúpeľne (so sprchovacím kútom, bidetom a wc), špajze. Samostatné vstupy zo záhrady majú komora 1 (s výstupom na povalu, náraďovňa), komora 2 (náraďovňa, brúsiareň)  a suché wc.

Dom má všetky inžinierske siete: elektrinu, plyn, mestský vodovod, je napojený na kanalizáciu (pred cca 3 rokmi), má aj žumpu (momentálne bez využitia), studňu (v studni o priemere cca 20 cm je umiestnené hĺbkové vretenové  čerpadlo na 220V s vyústením na hadicový zavlažovací rozvod, úžitková voda). Plynové kúrenie je na ohrev teplej vykurovacej vody, dom má radiátory, kúrenie je možné aj alternatívne cez uhlie a drevo (palivo) v kachliach v kuchyni,  postačuje na pol. domu, plyn. sporák na ohrev jedla.

Dom tvaru „L“ je po čiastočnej rekonštrukcii: má sedlovú  plechovú strechu (generálka a výmena krytiny  pred 6 rokmi), všetky okná vymenené za plastové s vnútornými žalúziami, v predsieni sklobetón. Rozvod pitnej vody a odpadovej je nový po rekonštrukcii celej kúpeľne. Obvodové múry boli injektované chemicky proti zemnej vlhkosti s roztečou dier cca 40 cm a zapracované sanačnou omietkou. Vnútorné vápenné omietky a maľovka cca 9 rokov. Celý dom je z vonkajšej strany obvodových múrov odizolovaný nopovou fóliou a asfalt. hydroizolačným náterom so štrkovým zásypom výkopov cca 9 rokov. Vonkajšie obvodové múry (fasáda) natierané vodoodpudivou farbou  pred cca 8 rokmi. Inštalované vnútorné zariadenie ako „OSMÓZA“ dosah 30 m. Na prednej fasáde domu, južná strana je inštalovaný solárny článok s vyústením na solárne napájaný ventilátor, nútený obeh vnútorného  vzduchu. Dá sa samostatne regulovať a vypnúť v centrále v  obývačke na stene (cca 8 rokov). Dom je z časti z nepálenej tehly a z časti z pálenej tehly.

Dom je možné využívať na celoročné bývanie alebo na rekreáciu.

Bonus: dom sa predáva so zariadením a náradím podľa DOHODY.

Exteriér domu tvorí záhrada rozdelená na úžitkovú na sadenie a pre pestovanie zeleniny cca 3 áre a s ovocnými stromami a krovinami v produkčnom  veku, na pestovanie byliniek, trávnatý porast, terasa. Na pozemku sa nachádzajú aj 3 hospodárske budovy (rôzne možnosti využitia ako sklad na drevo, na záhradnú techniku, skladovanie potravín, na odpad, stodola,...) a sušiak na kukuricu.

Okolie: poloha domu je v tichej lokalite v slepej ulici, v blízkosti sa nachádza termálne kúpalisko s vodným toboganom Horné Saliby, obec má obrovský potenciál pre rozvoj cestovného ruchu a turistiky, dobrá občianska vybavenosť, lekári, zubár, lekáreň, pošta, potraviny, reštaurácia, základná škola s materskou školou, rýchla dostupnosť do mesta Galanta cca 9 km.

Cena: 119.900 € možnosť aj na hypoúver,

v cene sú zahrnuté služby RK:

- komplexný právny servis

- vypracovanie všetkých typov zmlúv

- komplexný finančný servis

– vybavenie hypotekárnych úverov a poistení nehnuteľností

- správny poplatok pri prevode vlastníckeho práva vo výške 66,-Eur na Okresnom úrade, katastrálnom odbore za kúpne zmluvy

Kontakt:

Mgr. Anetta Vlčáková, 0905 83 33 44, anetta.vlcakova@gmail.com, vlcakova@karinpartners.sk 

Tomáš Janek, 0903 73 85 99, tomas.janek9@gmail.com, janek@karinpartners.sk  

3D scan

Kontakt

 Mgr. Anetta Vlčáková  

Senior maklér, certifikovaný realitný poradca

 
Člen realitnej únie Slovenskej republiky

Mobil: +421 905 83 33 44  

E-mail: anetta.vlcakova@gmail.com

Anetta Vlčáková

Senior maklér, certifikovaný realitný poradca

 
Člen realitnej únie Slovenskej republiky  

Pomáham klientom kúpiť, prenajať alebo predať nehnuteľnosť tak, aby sa splnili ich predstavy o vysnívanom bývaní. Zabezpečím vám kompletný servis od prvého kontaktu až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Svoje skúsenosti som získala počas praxe vo svete realít od roku 2008. Stále svoje znalosti však rozvíjam, aby som Vám – našim klientom poskytla služby na najvyššej profesijnej úrovni.
Niektoré z nich:

* Certifikovaný realitný poradca
* Mediátor
* Milionový makléř (moderní prodejní techniky: homestaging, videoprehliadky)
* Poskytovanie úverov
* Psychologické faktory úspechu v realitnom obchode...

K tomu patria moje nadštandardné vzťahy s bankami, katastrom, znalcami... Rada s Vami prekonzultujem aj finančné služby, aby ste mali to najlepšie, čo súčasný trh ponúka.

Čo to pre vás znamená?
Poskytnem Vám komplexné riešenie pod jednou strechou. Už nemusíte zisťovať a porovnávať.
Verím, že mnou poskytnuté služby vám uľahčia život a prinesú očakávané bývanie.


Anetta Vlčáková

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF