Pani Annetka je kráľovná home stagingu :-) Môj byt nastylovala s neuveriteľnou graciou a preciznosťou a bola som presvedčená, že kupec sa nájde okamžite a tak tomu aj bolo - hneď po prvej prehliadke. So svojím partnerom pánom Janekom tvoria veľmi zohranú dvojicu, presne som vedela, s čím sa na koho obrátiť. Informovaná som bola o každom kroku, dostávala som tak presné a detailné informácie, že som skutočne nemusela na nič myslieť a len zveriť predaj do ich rúk. Pani Annetka je nesmierne milá a šarmantná dáma ochotná poskytnúť všetky potrebné informácie kedykoľvek a titul Maklér roka bol patrične zaslúžený. Klobúk dole pred takým prístupom! ĎAKUJEM :-)
Veľké standing ovation a moje poďakovanie patrí realizačnému tímu maklérov Anette Vlčákovej a Tomášovi Janekovi za poskytnutý kompletný servis pri prenájme môjho bytu. Pridanou hodnotou ich profesionality je ľudský prístup, ústretovosť a celkový šarm, ktorým vytvárali veľmi príjemnú atmosféru počas stretnutia. Jednoznačná spokojnosť.
Musel by som dlho písať. Jednoducho tip top vo všetkých smeroch klobúk dole a ďakujem Anetta Vlčáková a Tomáš Janek.
Ďakujem pekne za výbornú spoluprácu s p. Vlčákovou aj p. Janekom, sú naozaj zohratá dvojica profesionálov a k tomu príjemní,pohotoví, šikovní a veľmi ľudskí ku klientom. Poradili aj nad rámec a pri kúpe nehnuteľnosti som bola s nimi nadmieru spokojná. Držím palce v pracovnom aj v osobnom živote aj naďalej, ďakujem za perfektnú spoluprácu.
Ďakujem pekne za ústretové jednanie a korektnú spoluprácu. Bola som nadmieru spokojným klientom pána Janeka aj pani Vlčákovej, obaja sú skutoční profesionáli, navyše majú výborný ľudský prístup, ochotu vždy pomôcť a dokonale ovládajú svoju prácu. Určite budem odporúčať ďalej!
Moju nehnutenosť som predávala prostredníctvom RK Karin & Partners v decembri 2022. V tom hektickom predvianočnom období bolo stretnutie s profesionálnym partnerským duom pán Janek a pani Anettka Vlčáková ako slnečný lúč v pochmúrnom dni. Obaja sú profesionáli, ktorí bravúrne zvládali všetky úkony v takom náväznom slede, že behom necelého mesiaca došlo k právoplatnému prevodu nehnuteľnosti, čomu som spočiatku nechcela veriť, že sa to podarí (No, ..."holt kdo umí, ten umí..") Spomínaná dvojica - perfektný team dvoch profesionálov - je okrem profesionality aj veľmi milé duo príjemných ľudí, až mi bolo ľúto, keď sme si posledný krát podávali ruky. Patrí im veľká vďaka a z celého srdca im želám všetko najlepšie, samozrejme veľa zdravia, šťastia ale i veľa profesionálnych úspechov. RK Karin & Partners a oboch spomínaných realitných agentov budem odporúčať priateľom a známym...
Pri kúpe svojho prvého bytu som z každej strany počúval varovania, aby som si dal pozor na to a tamto, aby som sa nenechal obabrať a podobne. Bolo to stresujúce obdobie a k maklérom a finančným poradcom som spočiatku pristupoval s obavami a nedôverou. Týmto sa chcem poďakovať RK KARIN & PARTNERS a najmä p.Janekovi a p.Vlčákovej za profesionálny prístup, promptné riešenia, ochotu vysvetliť veci aj viackrát, a výjsť v ústrety. S nimi bola kúpa bytu nakoniec hladká a pohodová záležitosť. Budem určite odporúčať.
Pani Anettku môžem len odporučiť. Čo som aj samozrejme urobil a postarali sa o predaj bytu aj mojej známej. S jej partnerom tvoria profesionálny team a mal som k nim pri predaji môjho bytu plnú dôveru. Ich odborný a ľudský prístup s ich komunikáciou je proste neprekonateľný a to som predával už niekoľko nehnuteľností s rôznymi realitnými maklérmi. Pani Anettke a pánovi Tomášovi sa však ani zďaleka nikto nevyrovnal. Ešte raz sa im chcem poďakovať a prajem im veľa úspechov v živote.
Skutočne som bol veľmi spokojný s profesionálnym prístupom pána Janeka. Od prvej chvíle som v ňom mal plnú dôveru a od začiatku som si nechal poradiť v celom procese predaja. Je to proste profesionál s ľudským prístupom a naozaj som sa nemusel o nič starať. Komunikácia bola výborná nakoľko ma pán Janek často informoval o postupe predaja. Samozrejme nemôžem zabudnúť ani na pani Anettku Vlčákovú, s ktorou tvoria zohratý team. Samozrejme, že som pána Janeka odporučil aj mojej známej. Z jej strany bola tiež veľká spokojnosť s kompletným servisom a aj ona už má už byt predaný. S nimi by som predával nehnuteľnosti aj každý deň...
Sme veľmi spokojní s rýchlosťou a ústretovosťou práce. Čo nám bolo sľúbené, bolo stopercentne dodržané. Nemali sme žiadne pochybnosti pri postupe a prezentácií nehnuteľnosti. Dôvera bola taká veľká, že sme dali k dispozícii kľúče od nehnuteľnosti, samozrejme sme tam už nebývali. Takýto rýchly spôsob predaja doporučujem hlavne preto, že sme sa vôbec o nič nemuseli starať. Boli sme o všetkom ihneď informovaní aj my aj kupujúci. Doporučujem každému. Plný servis tak potrebný pre predaj nehnuteľností.
Ďakujem za profesionálny prístup, rýchle a presné riešenie všetkých vzniknutých problémov a situácii. Ďakujem za ústretovosť, presnosť a ochotu v akomkoľvek čase sa venovať zákazníkovi.
Ďakujem p. Vlčákovej a p. Janekovi za výbornú spoluprácu a profesionalitu pri kúpe nehnuteľnosti. Odporúčam všetkým.
Ďakujem krásne maklérom Anettke Vlčákovej a Tomášovi Janekovi za predaj nehnuteľnosti a následne pomoc pri kúpe novej. Nebola to náhoda, že som si vybrala túto dvojicu. Už pred niekoľkými rokmi som s nimi riešila predaj bytu. Komunikácia s nimi naozaj vyborná, spoľahlivosť, ochota, profesionalita. Za všetko im veľmi ďakujem a vrelo každému odporúčam.
Ďakujem veľmi pekne ako aj Anettke Vlčákovej, tak aj jej partnerovi v osobnom a aj v pracovnom živote, Tomášovi Janekovi, za promptný predaj môjho jednoizbového bytu a za vysokú profesionalitu a za láskavý prístup, s ktorým vykonávajú svoju prácu. Sú perfektne zohraní team a želám im veľa úspechov ako aj v ich ďalšom osobnom, tak aj v ich ďalšom pracovnom živote. Ďakujem ešte raz za všetko.
Anettka Vlčáková aj s Tomášom Janekom, jej partnerom ako v osobnom, tak aj v pracovnom živote, mi predávali môj jednoizbový byt, ktorého homestaging, ktorý spravili, bol úžasný. Ďakujem im za všetko aj touto cestou a želám týmto dvom mladým a veľmi šikovným maklérom veľa úspechov v ich pracovnom a aj v ich osobnom živote. Ešte Anettke zverím svoje pôdy, zdedené po otcovi, tak dúfam, že aj tam ma nesklame.
Ďakujem za ukážkovú spoluprácu. Skutočne na 1* ? Prajem všetko dobré a veľa úspechov ? /makléri: Mgr. Anetta Vlčáková a Tomáš Janek/
Veľmi pekne chcem poďakovať Tomášovi Janekovi a Anette Vlčákovej za perfektnú, profesionálnu a do maličkostí premyslenú prácu. Sú zohratí, presne vedia nadviazať kroky, ktoré majú smerovať k úspešnému predaju alebo kúpe. Môj byt predali rýchlo, vysoko profesionálne a mal som pocit bezpečia. Vedel som o každom kroku, ktorý urobili. Vždy ma o všetkom informovali. Odporúčam ich ako profesionálov, ktorí majú obrovské skúsenosti, ľudský prístup, vždy sa snažia poradiť a pomôcť. Nikoho lepšieho nepoznám. Právom si zaslúžia titul Najlepší makléri.
Pani Anetta Vlčáková a Tomáš Janek sú veľmi profesionálny tím. Svoju prácu realitných maklérov majú doslova "vyšperkovanú" do posledných detailov. Nič ich neprekvapí, všetko majú dokonale zorganizované, premyslený každý krok. Vďaka ich profesionalite som sa cítila v bezpečí. Ďakujem obom maklérom za rýchly predaj bytu, neustály dohľad nad každým krokom pri predaji. Nepoznám profesionálnejší tím. Oprávnene si opakovane zaslúžia titul najlepší makléri.
Ďakujeme p. Vlčákovej a p. Janekovi, za zrealizovanie kúpy bytu počas "neľahkého obdobia" a rastúcej inflácie. Komunikácia prebiehala vždy promptne, pričom pri riešení podpisov a dokumentácie sme boli vopred vyrozumení. Veľmi dobre sa nám spolupracovalo! Vrelo odporúčam!!!
Ďakujeme pekne pani Vlčákovej a Janekovi za profesionálny prístup, rýchle nasadenie, okamžité reakcie na akúkoľvek požiadavku! Odporúčam všetkým.
Ďakujem pani Annette Vlčákovej a pánovi Tomášovi Janekovi za veľmi profesionálne maklérske služby pri predaji bytu. Vďaka ich výbornej spolupráci bol byt vo veľmi krátkom čase predaný. Navyše ma prekvapila precíznosť, ochota a dobrá organizácia pri všetkých úkonoch spojených s predajom. Realitné služby pána Janeka a pani Vlčákovej odporúčam.
Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat panu Janekovi a paní Vlčákové, za skvělou práci. Oba jsou velmi ochotní, naslouchají potřebám jak majitelů tak kupujících a vkládají do toho i své vlastní srdce. Preciznost, rychlost a ochota byly opravdu na 1*. Jsem moc ráda, že jsem potkala tak skvělý tým lidí, kteří mi ve velmi krátkém čase vyřešili prodej mé nemovitosti a vybrali ty nejlepší majitelé, které si dům zaslouží. Po celou dobu prodeje byla skvělá atmosféra a radost se setkávat. Ještě jednou Vám ze srdce děkuji a přeji Vám hlavně spoustu spokojených klientů a radost ze své práce. Těšilo mě.
Dobrý deň, chcel by som sa poďakovať p.Janekovi a p.Vlčákovej za spoluprácu pri kúpe mojej prvej nehnuteľnosti. Od obhliadky až po odovzdanie bytu priateľský a vždy profesionálny prístup, ktorý sa už dnes nevidí. Všetko prebehlo bez problému a som nadmieru spokojný. Môžem len odporúčať.
Ďakujem maklérom Tomášovi Janekovi a Anettke Vlčákovej za organizáciu predaja našej nehnuteľnosti. Oceňujem ich profesionálny prístup, slušnú a otvorenú komunikáciu a schopnosť riešiť prípadné komplikácie. Naozaj sú to najlepší makléri s akými som kedy spolupracoval. Je vidieť keď ľudí práca baví. Držím vám palce v ďalšom pôsobení. Bola to pre mňa radosť s vami spolupracovať.
Dobrý deň, ďakujeme p. Janekovi a p. Vlčákovej za spoluprácu pri kúpe nehnuteľnosti, ich profesionalitu a slušnosť. Vrelo odporúčam.
Pani Vlčáková s p.Janekom po celú dobu predaja nehnuteľností vystupovali absolútne profesionálne, boli veľmi nápomocní, niekoľkokrát som vzdala poklonu pani Vlčákovej nielen k jej odbornosti, ale hlavne k ľudskosti a ženskej citlivosti. Nielenže ak v budúcnosti budem niečo kupovať/predávať, určite požiadam o pomoc túto dvojicu, naviac ich každému doporučím.
Ďakujeme p.Vlčákovej a p.Janekovi za skvelú spoluprácu pri riešení predaja našej nehnuteľnosti, za Vašu neustálu podporu a snahu vyriešiť problémy, za ktoré ste vôbec nemohli - spôsobené prieťahmi bankou atď... Vždy ste boli s nami v kontakte a priebežne komunikovali každý krok. Realitný trh potrebuje takých ľudí, ako ste Vy a dúfam, že tejto profesii ostanete verní. Ďakujeme za všetko a Vaše služby. Robte to takto aj naďalej.
Profesionalita, nadštandardný prístup, priateľské a ústretové jednanie, ochota, spoľahlivosť a odhodlanie. (makléri: Anetta Vlčáková a Tomáš Janek)
Absolútne profesionálny a odborný prístup. Servis na najvyššej úrovni a zároveň úprimný ľudský a trpezlivý prístup. Takto má vyzerať špičkový servis realitnej kancelárie!
Chceli by sme sa Vám poďakovať za vynikajúcu spoluprácu ohľadne sprostredkovania nájmu nášho bytu v Bratislave. Bolo to rýchle, korektné a profesionálne. Môžeme len chváliť. Ľudský a zároveň profesionálny prístup a hlavne rýchle jednanie. Všetko tak ako má byť. Radosť spolupracovať. Prajeme veľa úspechov.
Ja môžem z osobnej skúsenosti len potvrdiť. Profesionálny a veľmi ľudský prístup, ochota a doriešenie do posledných detailov.
Odporúčam Anettku, veľmi nám pomohla s predajom a následne kúpou nového.
Chceli by sme z celého ❤ poďakovať maklérom pani Mgr. Anettke Vlčákovej a pánovi Tomášovi Janekovi z realitnej kancelárie Karin&Partners poďakovať za predaj našej nehnuteľnosti a pomoc pri právnych úkonoch pri kúpe novej nehnuteľnosti. ❤ Ich poradenstvo, podpora, ľudský prístup, 100% nasadenosť nám veľmi pomohla. ❤ Svoju prácu vykonávajú s plným nasadením a profesionálnym prístupom. ❤ Ešte raz veľké Ďakujem. ❤
Ďakujem veľmi pekne za fantastický realitný, právny a ľudský servis a spoluprácu realitní makléri: Anettka Vlčáková a Tomáš Janek. V týchto komplikovaných časoch to bol vysoký nadštandard, veľmi si to vážim.
Chcem sa vám pani Vlčáková a pán Janek veľmi pekne poďakovať za Vaše služby a ústretový, bezproblémový prístup. Bola som veľmi spokojná. Ďakujem a prajem Vám veľa spokojných klientov a všetko dobré :)
Profesionálny prístup od začiatku až po odovzdanie nehnuteľnosti vrátanie bankových, právnických a katastrálnych záležitostí. Skvelý osobný prístup. Riešené 2 predaje, oba maximálna spokojnosť.
Z môjho pohľadu som mala zložitý predaj môjho 3-izb.bytu za menší. Moja predstava bola, že ideálna by bola výmena. A tým by som predišla stresu z možného ostania na ulici aj keď s peniazmi z predaja na účte. Nemožné sa podarilo nad moje očakávanie. Vďaka brilantnej mediátorskej práci Anettky Vlčákovej, empatickej, šikovnej realitnej maklérky. Dokázala zladiť našu komunikáciu do formy prijateľnej pre obe strany. Predaj a výmena prebehli za krátky čas k našej najvyššej spokojnosti. Obrovská vďaka ☺. V jej rukách, s jej odbornosťou, ľudským prístupom ste vždy vo výhode. Vrelo ju odporúčam.
Ja by som sa vám obom (Anetta Vlčáková, Tomáš Janek) chcela poďakovať za nadštandartný prístup a ochotu riešiť neštandartnú situáciu nad rámec vašich služieb. A to je ten rozdiel medzi dobrým a výborným servisom, ktorí poskytujete. Pretože to čo robíte, robíte od srdca. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za pomoc a vysoko profesionálne služby.
Dobrý deň pani Anettka (Vlčáková), sme radi, že sa Vám podarilo predať byt v Dunajskej Lužnej. Majiteľka mala kontakt na vás z BB. Dostala ho od našej zákazníčky (nechtové štúdio), ktorej robím dlhé roky účtovníctvo. Raz sa spýtala manželky (ktorá k nej chodí roky na nechty), či nepozná šikovného realiťáka v Bratislave, že jej známa v Dunajskej Lužnej sa sklamala pri predávaní bytu. A my sme, samozrejme, poznali... :) takže takto cez pár ľudí... sa obrátila majiteľka na vás... len propagujeme váš profesionálny a ľudský prístup bez obáv, že by sa zákazník sklamal... a ktorí sme si dvakrát vyskúšali (a popritom sme sa od vás aj trošku naučili orientovať vo vašom biznise, zmluvách... .) Ďakujeme a pozdravujeme.
Chcem sa Vám pani Anetta Vlčáková poďakovať za všetko, čo ste pre mňa urobili a rýchly bezproblémový priebeh predaja bytu.
Dobrý deň pani Anettka Vlčáková a Tomáš Janek, chcem sa Vám poďakovať za fantastickú prácu, ktorú ste spravili pri prenajímaní môjho bytu v Bratislave. Všetko išlo veľmi hladko a rýchlo, nenazdala som sa a najomná zmluva bola spravená a podpísaná. Úžasné. Ešte raz moc krát ďakujem, prajem Vám obom veľa úspechov a keď budem potrebovať pomoc ohľadne realít, iste sa na Vás obrátim.
Maximálna spokojnosť. Oceňujem vysoko profesionálny prístup a zároveň ľudský a ústretový prístup. Bola som spokojná s komplexným servisom, ktorý mi realitná maklérka Anetta Vlčáková poskytla od začiatku až po koniec predaja mojej nehnuteľnosti a kúpy novej nehnuteľností. Výborná pomoc pri vybavovaní záležitostí v banke, maximálna pomoc pri právnych veciach a tiež komunikácia a vybavovanie vecí s katastrom. Odporúčam maklérku a realitnú kanceláriu všetkým, kto idete predávať alebo kupovať nehnuteľnosť
S realitnou kanceláriou Karin&Partners, konkrétne s pani Anettkou Vlčákovou, som sa prvýkrát stretla asi pred 4 rokmi, keď môj priateľ kupoval garáž. Kúpa vtedy prebehla absolútne bezproblémovo, nebolo sa treba vlastne o nič starať, stačilo prísť podpísať zmluvy k notárovi a zaplatiť dohodnutú sumu. Na základe tejto dobrej skúsenosti môj priateľ využil služby tejto kancelárie aj pri následnom prenajímaní garáže a opäť vďaka pani Vlčákovej a pánu Tomášovi Janekovi opäť všetko prebehlo na výbornú. Preto keď som teraz ja osobne kupovala nehnuteľnosť, ktorú som si našla sama a s predávajúcou sme si už vopred dohodli podmienky, aj tak som sa znovu s dôverou obrátila na pani Anettku Vlčákovú, ktorá všetko perfektne skoordinovala a vybavila do posledného detailu. Ak sme mali otázky, kedykoľvek ochotne odpovedala či už mailom, telefonicky, alebo cez whatsapp. Priebežne sme s predávajúcou dostávali informácie ako celá záležitosť postupuje, pani Vlčáková bola nielen pri odovzdávaní a preberaní bytu, ale pomohla nám dokonca aj s prehlasovaním elektriny a nahlásením stavu meračov. Navyše sme od nej dostali na papieri spísaný zoznam, kde a čo všetko ktorá strana musí následne nahlásiť/vybaviť - jednoducho servis ako má byť! Ešte raz preto aj touto cestou ďakujem a v prípade potreby sa určite znovu na Vás obrátim, alebo Vás doporučím ďalej!
Maximálne profesionálny prístup a veľká dávka ľudskosti k tomu. Akýkoľvek ďalší predaj resp. kúpu by som realizoval iba s touto maklérkou Anettou Vlčákovou.
Realitnú maklérku Anettu Vlčákovú odporúčam aj ja. Tiež mi predala byt vo veľmi krátkej dobe. Je príjemná, ochotná a fakt veľmi milá.
PRED predajom email: Dobrý deň p. Vlčáková, ja by som chcel predať byt aj to garážové státie, ktoré sa nachádza v objekte bytov. Prosím o vysvetlenie, ako to funguje s komisiou za predávanie nehnuteľností. Tu v USA sa to riadi podľa určitých percent z ceny nehnuteľností. Predaj bytu a garáže mi súri... prídem koncom januára a odchádzam koncom februára... ďakujem. PO predaji email: Dobrý deň pani Vlčáková, už som doma, cesta ubehla príjemne. Vášho času 9 ráno, tu je polnoc. Ešte raz by som sa Vám chcel poďakovať za excelentný servis a keby som vedel ako, pochválil by som Vás aj na internete!!!
S realitnou kanceláriou Karin & partners som maximálne spokojná. Spolupráca s maklérmi Anettou Vlčákovou a Tomášom Janekom bola na vysokej profesionálnej úrovni. Nielenže vybavili všetko na jednotku, ich ľudský prístup bol obdivuhodný. Ochota riešiť všetky náležitosti ohľadom predaja nehnuteľnosti alebo vybavenia úveru je obrovská, mohla som sa na nich obrátiť v ktorúkoľvek hodinu. Týchto šikovných ľudí som už odporučila zopár známym a všetci boli veľmi spokojní. Veľké ďakujem.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

REALITNÉ PODVODY alebo AKO BEZPEČNE PREDAŤ, KÚPIŤ, PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ

spracovaním osobných údajov