Absolútne profesionálny a odborný prístup. Servis na najvyššej úrovni a zároveň úprimný ľudský a trpezlivý prístup. Takto má vyzerať špičkový servis realitnej kancelárie!
Chceli by sme sa Vám poďakovať za vynikajúcu spoluprácu ohľadne sprostredkovania nájmu nášho bytu v Bratislave. Bolo to rýchle, korektné a profesionálne. Môžeme len chváliť. Ľudský a zároveň profesionálny prístup a hlavne rýchle jednanie. Všetko tak ako má byť. Radosť spolupracovať. Prajeme veľa úspechov.
Ja môžem z osobnej skúsenosti len potvrdiť. Profesionálny a veľmi ľudský prístup, ochota a doriešenie do posledných detailov.
Odporúčam Anettku, veľmi nám pomohla s predajom a následne kúpou nového.
Chceli by sme z celého ❤ poďakovať maklérom pani Mgr. Anettke Vlčákovej a pánovi Tomášovi Janekovi z realitnej kancelárie Karin&Partners poďakovať za predaj našej nehnuteľnosti a pomoc pri právnych úkonoch pri kúpe novej nehnuteľnosti. ❤ Ich poradenstvo, podpora, ľudský prístup, 100% nasadenosť nám veľmi pomohla. ❤ Svoju prácu vykonávajú s plným nasadením a profesionálnym prístupom. ❤ Ešte raz veľké Ďakujem. ❤
Ďakujem veľmi pekne za fantastický realitný, právny a ľudský servis a spoluprácu realitní makléri: Anettka Vlčáková a Tomáš Janek. V týchto komplikovaných časoch to bol vysoký nadštandard, veľmi si to vážim.
Chcem sa vám pani Vlčáková a pán Janek veľmi pekne poďakovať za Vaše služby a ústretový, bezproblémový prístup. Bola som veľmi spokojná. Ďakujem a prajem Vám veľa spokojných klientov a všetko dobré :)
Profesionálny prístup od začiatku až po odovzdanie nehnuteľnosti vrátanie bankových, právnických a katastrálnych záležitostí. Skvelý osobný prístup. Riešené 2 predaje, oba maximálna spokojnosť.
Z môjho pohľadu som mala zložitý predaj môjho 3-izb.bytu za menší. Moja predstava bola, že ideálna by bola výmena. A tým by som predišla stresu z možného ostania na ulici aj keď s peniazmi z predaja na účte. Nemožné sa podarilo nad moje očakávanie. Vďaka brilantnej mediátorskej práci Anettky Vlčákovej, empatickej, šikovnej realitnej maklérky. Dokázala zladiť našu komunikáciu do formy prijateľnej pre obe strany. Predaj a výmena prebehli za krátky čas k našej najvyššej spokojnosti. Obrovská vďaka ☺. V jej rukách, s jej odbornosťou, ľudským prístupom ste vždy vo výhode. Vrelo ju odporúčam.
Ja by som sa vám obom (Anetta Vlčáková, Tomáš Janek) chcela poďakovať za nadštandartný prístup a ochotu riešiť neštandartnú situáciu nad rámec vašich služieb. A to je ten rozdiel medzi dobrým a výborným servisom, ktorí poskytujete. Pretože to čo robíte, robíte od srdca. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za pomoc a vysoko profesionálne služby.
Dobrý deň pani Anettka (Vlčáková), sme radi, že sa Vám podarilo predať byt v Dunajskej Lužnej. Majiteľka mala kontakt na vás z BB. Dostala ho od našej zákazníčky (nechtové štúdio), ktorej robím dlhé roky účtovníctvo. Raz sa spýtala manželky (ktorá k nej chodí roky na nechty), či nepozná šikovného realiťáka v Bratislave, že jej známa v Dunajskej Lužnej sa sklamala pri predávaní bytu. A my sme, samozrejme, poznali... :) takže takto cez pár ľudí... sa obrátila majiteľka na vás... len propagujeme váš profesionálny a ľudský prístup bez obáv, že by sa zákazník sklamal... a ktorí sme si dvakrát vyskúšali (a popritom sme sa od vás aj trošku naučili orientovať vo vašom biznise, zmluvách... .) Ďakujeme a pozdravujeme.
Chcem sa Vám pani Anetta Vlčáková poďakovať za všetko, čo ste pre mňa urobili a rýchly bezproblémový priebeh predaja bytu.
Dobrý deň pani Anettka Vlčáková a Tomáš Janek, chcem sa Vám poďakovať za fantastickú prácu, ktorú ste spravili pri prenajímaní môjho bytu v Bratislave. Všetko išlo veľmi hladko a rýchlo, nenazdala som sa a najomná zmluva bola spravená a podpísaná. Úžasné. Ešte raz moc krát ďakujem, prajem Vám obom veľa úspechov a keď budem potrebovať pomoc ohľadne realít, iste sa na Vás obrátim.
Maximálna spokojnosť. Oceňujem vysoko profesionálny prístup a zároveň ľudský a ústretový prístup. Bola som spokojná s komplexným servisom, ktorý mi realitná maklérka Anetta Vlčáková poskytla od začiatku až po koniec predaja mojej nehnuteľnosti a kúpy novej nehnuteľností. Výborná pomoc pri vybavovaní záležitostí v banke, maximálna pomoc pri právnych veciach a tiež komunikácia a vybavovanie vecí s katastrom. Odporúčam maklérku a realitnú kanceláriu všetkým, kto idete predávať alebo kupovať nehnuteľnosť
S realitnou kanceláriou Karin&Partners, konkrétne s pani Anettkou Vlčákovou, som sa prvýkrát stretla asi pred 4 rokmi, keď môj priateľ kupoval garáž. Kúpa vtedy prebehla absolútne bezproblémovo, nebolo sa treba vlastne o nič starať, stačilo prísť podpísať zmluvy k notárovi a zaplatiť dohodnutú sumu. Na základe tejto dobrej skúsenosti môj priateľ využil služby tejto kancelárie aj pri následnom prenajímaní garáže a opäť vďaka pani Vlčákovej a pánu Tomášovi Janekovi opäť všetko prebehlo na výbornú. Preto keď som teraz ja osobne kupovala nehnuteľnosť, ktorú som si našla sama a s predávajúcou sme si už vopred dohodli podmienky, aj tak som sa znovu s dôverou obrátila na pani Anettku Vlčákovú, ktorá všetko perfektne skoordinovala a vybavila do posledného detailu. Ak sme mali otázky, kedykoľvek ochotne odpovedala či už mailom, telefonicky, alebo cez whatsapp. Priebežne sme s predávajúcou dostávali informácie ako celá záležitosť postupuje, pani Vlčáková bola nielen pri odovzdávaní a preberaní bytu, ale pomohla nám dokonca aj s prehlasovaním elektriny a nahlásením stavu meračov. Navyše sme od nej dostali na papieri spísaný zoznam, kde a čo všetko ktorá strana musí následne nahlásiť/vybaviť - jednoducho servis ako má byť! Ešte raz preto aj touto cestou ďakujem a v prípade potreby sa určite znovu na Vás obrátim, alebo Vás doporučím ďalej!
Maximálne profesionálny prístup a veľká dávka ľudskosti k tomu. Akýkoľvek ďalší predaj resp. kúpu by som realizoval iba s touto maklérkou Anettou Vlčákovou.
Realitnú maklérku Anettu Vlčákovú odporúčam aj ja. Tiež mi predala byt vo veľmi krátkej dobe. Je príjemná, ochotná a fakt veľmi milá.
PRED predajom email: Dobrý deň p. Vlčáková, ja by som chcel predať byt aj to garážové státie, ktoré sa nachádza v objekte bytov. Prosím o vysvetlenie, ako to funguje s komisiou za predávanie nehnuteľností. Tu v USA sa to riadi podľa určitých percent z ceny nehnuteľností. Predaj bytu a garáže mi súri... prídem koncom januára a odchádzam koncom februára... ďakujem. PO predaji email: Dobrý deň pani Vlčáková, už som doma, cesta ubehla príjemne. Vášho času 9 ráno, tu je polnoc. Ešte raz by som sa Vám chcel poďakovať za excelentný servis a keby som vedel ako, pochválil by som Vás aj na internete!!!
S realitnou kanceláriou Karin & partners som maximálne spokojná. Spolupráca s maklérmi Anettou Vlčákovou a Tomášom Janekom bola na vysokej profesionálnej úrovni. Nielenže vybavili všetko na jednotku, ich ľudský prístup bol obdivuhodný. Ochota riešiť všetky náležitosti ohľadom predaja nehnuteľnosti alebo vybavenia úveru je obrovská, mohla som sa na nich obrátiť v ktorúkoľvek hodinu. Týchto šikovných ľudí som už odporučila zopár známym a všetci boli veľmi spokojní. Veľké ďakujem.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

REALITNÉ PODVODY alebo AKO BEZPEČNE PREDAŤ, KÚPIŤ, PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ

spracovaním osobných údajov