Nahrávanie...

AKO pracujem

9 vecí, ktoré pri predaji vašej nehnuteľnosti sú malým zázrakom.

Prečo takto pracujem?

Aby som vám zabezpečila rýchlejší a plynulý predaj za viac.

 

1. HOME STAGING a profi fotografie

Prvý dojem je veľmi dôležitý, ako na prvom rande či na pracovnom pohovore. Snažíte sa zo seba vydať to najlepšie, vyzdvihnúť svoje prednosti. A nehnuteľnosť je na tom podobne. HOME STAGING a profesionálne fotografie sú nástroje, vďaka ktorým záujemca uvidí vašu nehnuteľnosť v najlepšom obraze a zamiluje si ju.

  

 

2. 3D virtuálne prehliadky

3D sken nehnuteľnosti patrí medzi najmodernejšie technológie pre predaj nehnuteľností. Vďaka 3D virtuálnej prehliadke záujemca získa detailný prehľad o nehnuteľnosti. Šetrí čas. Na obhliadku príde už iba vážny záujemca.

 

 

3. Pôdorysy

Pôdorys umožňuje potencionálnemu záujemcovi priblížiť predstavu o priestore nehnuteľnosti. Ako sú rozdelené jednotlivé miestnosti, ako by sa dala nehnuteľnosť zariadiť, ako sa v nej bude žiť. Patrí k vytvoreniu uceleného obrazu o nehnuteľnosti a o možností jej využitia.

 

4. Video prehliadky

Video prehliadka pritiahne väčšiu pozornosť záujemcu ako fotky. Zlepší predstavu o nehnuteľnosti, jej rozloženiu i stave. Poskytne lepší náhľad na okolie. Ľudia milujú videá. Ak treba upútať pozornosť, toto je ten správny nástroj pre predaj nehnuteľnosti.

 

5. Stránka nehnuteľnosti

Dnes nestačí inzerovať iba na realitných portáloch. Dnes je potrebné vytvoriť kvalitnú prezentáciu iba tej vašej nehnuteľnosti, kde budú všetky ucelené informácie na jednom mieste. A tým je vlastná web stránka iba vašej nehnuteľnosti. Pozrite si, ako môže takáto stránka vyzerať:

 https://anettavlcakova.sk/predane-3-izbovy-byt-v-moste-pri-bratislave

6. Marketing, reklama a sociálne siete

Predaj nehnuteľnosti je alchýmia, ktorá potrebuje správny marketingový mix. Čo treba urobiť pre efektívnejší predaj/ prenájom? Kvalitne pripraviť reklamu. Správne ju zacieliť na vybranú cieľovú skupinu. A spustiť platenú propagáciu vašej nehnuteľnosti. Média a sociálne siete hýbu svetom a hýbu aj predajom a prenájmom nehnuteľností.

NOVÉ BÝVANIE tvJOJ v roku 2009 (kliknite si na obrázok a uvidíte moje začiatky v realitách)

 karinpartners

7. Som členom Realitnej únie Slovenskej republiky. PREČO?

Ako člen Realitnej únie Slovenskej republiky mám prístup k:

- Cenovým analýzam a prognózam (realitný barometer – monitoring vývoja cien bytov, mapovanie inzertných aj transakčných cien realít, CMA (Comparative Market Analysis) – analýza porovnania cien podobných nehnuteľností),

- najprepracovanejšiemu systému realitného vzdelávania v SR,

- registru rizikových osôb (black list neprofesionálnych sprostredkovateľov, neverejný zoznam rizikových nájomcov, kupujúcich atď.,),

- k databáze realitných dokumentov (pravidelne aktualizovaných podľa platnej legislatívy) a ďalšie.

Vo svojej práci používam všetky potrebné nástroje pre zvyšovanie odbornosti a ochrany klienta, s cieľom poskytovania profesionálnych a kvalitných služieb. Chcete vedieť čo vás čaká pri predaji, prenájme alebo pri kúpe nehnuteľností? Na vaše otázky nájdete odpoveď v realitnom GPS:

https://www.realitnaunia.sk/realitne-gps

 

8. Služby pre Vás

Pracujem v realitnej kancelárii KARIN & PARTNERS, s.r.o.. 

Prečo som si vybrala túto realitnú kanceláriu? Je vedená srdcom. Vzťahom založeným na dôvere a zodpovednosti. S dlhoročnými skúsenosťami v oblasti realít, neustálym zvyšovaním odbornosti. Podporou po pracovnej stránke, záujmom o človeka po ľudskej stránke. Predstavuje moje hodnoty v práci realitného makléra.

 Spolupracujem s tímom skúsených odborníkov: právnikov, finančných poradcov, fotografov, bankárov, znalcov, geodetov, notárov, účtovníkov, grafikov, dizajnérov, s firmami na rekonštrukčné práce, sťahovacie služby, ... aby som Vám našim klientom zabezpečila komplexný balík profesionálnych služieb pod jednou strechou.

 

9. Niečo naviac

Keď som začínala prácu realitného makléra, hneď v začiatkoch som pochopila, že je to práca bez časového obmedzenia. Nepoznáte voľno cez víkendy, štátne sviatky, dovolenky. Sú chvíle, ktoré si jednoducho vyžadujú rýchle jednanie a riešenia. A tak sme sa s partnerom Tomášom Janekom dohodli ako dvaja samostatní makléri,  že našu prácu spojíme. V roku 2014 sme sa stali partnermi v realitách, od decembra 2014 rodinou. Predaju vašej nehnuteľnosti sa nevenuje iba jeden realitný maklér, ale hneď dvaja realitní makléri s dlhoročnými skúsenosťami.

 

Najnovšie články

Nie ste schopní splácať hypotéku na bývanie? Tieto tipy vám ukážu ako postupovať
30. 12. 2020

Nie ste schopní splácať hypotéku na bývanie? Tieto tipy vám ukážu ako postupovať

Pandémia tento rok narušila mnohé plány a mnohí ľudia prišli o prácu či došlo na výrazné zníženie ich príjmov. Aj preto banky počas prvej vlny pandémie poskytovali možnosť odkladu splátok. Tie nachvíľu pomohli, no poplatky a úroky museli žiadatelia zaplatiť tak či tak a mnohým sa tak hypotéka predraží i predĺži. Ak však nechceli prísť o strechu nad hlavou, bolo potrebné využiť aj túto možnosť so všetkými plusmi a mínusmi. Dlžníci však o odklad mohli požiadať len raz a to po dobu maximálne deväť mesiacov, čím sa mnohým postupne odklady splátok končia a budú musieť splácať plnú sumu.

Openoffice sa počas pandémie zmenil na homeoffice. Čo to znamená pre komerčné nehnuteľnosti?
26. 11. 2020

Openoffice sa počas pandémie zmenil na homeoffice. Čo to znamená pre komerčné nehnuteľnosti?

Hoci začiatkom roka investície do co-workingových priestorov a kancelárií stúpli a v prvej polovici roka bol medziročný nárast až o 46%, súčasná situácia investorom nenahráva. V mnohých firmách sa zistilo, že zamestnanci môžu a dokážu pracovať z domu, niektorí dokonca efektívnejšie ako v práci. Zamestnávatelia taktiež zistili, že tým, že sú zamestnanci doma, majú niečo ušetrené, nakoľko energie, paušálne výdavky sú nižšie a zamestnanecké benefity ako pitný režim či občerstvenie platiť nemusia vôbec.

Ceny prenájmov klesajú, bude nájom lacnejší ako hypotéka?
29. 10. 2020

Ceny prenájmov klesajú, bude nájom lacnejší ako hypotéka?

Pandemická situácia výrazne ovplyvnila aj situáciu na realitnom trhu a to najmä čo sa týka cien prenájmov. Zatiaľ čo ceny bytov na predaj stále kontinuálne rastú, pokles dopytu po nájomných bytoch je tak výrazný, že prenajímatelia museli znížiť ceny. Keďže posledné roky sa ceny nájmov vyšplhali takmer na úroveň sumy, ktorú zaplatíte ako mesačnú splátku za vlastné bývanie, mnohí nájomcovia si počas pandemickej situácie bez príjmu nemohli dovoliť nájom platiť.

Všetky články

Realitné tipy

Platby v hotovosti = riziko


Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaji či kúpe nehnuteľnosti akémukoľvek platenie v hotovosti. Prečo? Veľmi tým riskujete.V súčasnej dobe platbu v hotovosti upravuje zákon o omedzení platieb v hotovosti. Zákon zakazuje vykonávať platby v hotovosti prevyšujúce sumu 15.000 EUR, ak sa jedná o platby medzi fyzickými osobami – nepodnikateľmi.

Pozor na zmluvy z internetu


Veľmi často sa v praxi stáva, že majitelia nehnuteľnosti chcú ušetriť. To je v poriadku a logické. Pozor len, aby šetrenie peňazí bolo na správnom mieste a nestálo naopak veľké peniaze.

3 KROKY. Ako spoznať DOBRÉHO MAKLÉRA?


Možno si práve teraz kladiete túto otázku. Nech si nakoniec vyberiete mňa, alebo niektorého z kolegov, vyberajte dobre. A podľa čoho? Možno vám napovie pár chytrých rád:

Všetky tipy

3D virtuálne prehliadky

  

 

Home staging

Čo je to Home staging?

Home staging je profesionálna estetická úprava vzhľadu interiéru Vašej nehnuteľnosti, s cieľom maximálne využiť jej potenciál a vyzdvihnúť  jej prednosti. Ľudia sa rozhodujú na základe emócii v priebehu 7 sekúnd. Prvý dojem je naozaj veľmi dôležitý. Záujemca o nehnuteľnosť by mal mať od prvého vstupu do nehnuteľnosti pocit domova a pohodlia. Home stager upravuje nehnuteľnosť tak, aby prvky interiéru ktoré sú dôležité zvýraznil a ktoré škodia estetickému pôžitku odstránil alebo upravil podľa potreby. Pri svojej práci využíva rôzne doplnky, ktoré menia celkový dojem, často aj bez nutnej rekonštrukcie.

Prečo Home staging?

Štatistiky hovoria, že pri použití home stagingu (a správnom postupe predaja/ prenájmu) sa nehnuteľnosť o 70 - 80% rýchlejšie predá alebo prenajme, a o 5 až 10 % drahšie sa nehnuteľnosť predá oproti takej, ktorej sa starostlivosti nedostalo. 

HOME STAGING PRED a PO

PRED PO

3 izbový byt Most pri Bratislave

 

HOME STAGING PRED a PO

 

1 izbový byt ul. Závadská Bratislava-Rača

Video prehliadky

E-book

Stiahnite si ZDARMA e-book a odhaľte vo svete realít:

  • aké nástrahy sú možné zo strany predávajúceho
  • aké nástrahy sú možné zo strany banky
  • aké nástrahy sú možné zo strany nájomníka

Zároveň sa dozviete možné riešenia reálne vzniknutých situácii.

... a ďalšie dôležité informácie, na ktoré si treba dať pozor pri predaji, kúpe i prenájme nehnuteľností.

REALITNÉ PODVODY alebo AKO BEZPEČNE PREDAŤ, KÚPIŤ, PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ

spracovaním osobných údajov

Choďte do svojej e-mailovej schránky a otvorte správu /Ďakujem za záujem o e-book/.

Pokiaľ e-mail nevidíte, pozrite sa do priečinka SPAM, prípadne REKLAMY.

Po otvorení e-mailu, si budete môcť vyžiadaný e-book okamžite stiahnuť.

O mne

Senior maklér, certifikovaný realitný poradca

 
Člen realitnej únie Slovenskej republiky  

Pomáham klientom kúpiť, prenajať alebo predať nehnuteľnosť tak, aby sa splnili ich predstavy o vysnívanom bývaní. Zabezpečím vám kompletný servis od prvého kontaktu až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Svoje skúsenosti som získala počas praxe vo svete realít od roku 2008. Stále svoje znalosti však rozvíjam, aby som Vám – našim klientom poskytla služby na najvyššej profesijnej úrovni.
Niektoré z nich:

* Certifikovaný realitný poradca
* Mediátor
* Milionový makléř (moderní prodejní techniky: homestaging, videoprehliadky)
* Poskytovanie úverov
* Psychologické faktory úspechu v realitnom obchode...

K tomu patria moje nadštandardné vzťahy s bankami, katastrom, znalcami... Rada s Vami prekonzultujem aj finančné služby, aby ste mali to najlepšie, čo súčasný trh ponúka.

Čo to pre vás znamená?
Poskytnem Vám komplexné riešenie pod jednou strechou. Už nemusíte zisťovať a porovnávať.
Verím, že mnou poskytnuté služby vám uľahčia život a prinesú očakávané bývanie.

Prečo práve so mnou?

INDIVIDUÁLNY A ĽUDSKÝ PRÍSTUP

Za predajom nehnuteľnosti je vždy ľudský príbeh. Nájdeme spoločne vždy najlepšie riešenie pre Vašu situáciu. 

PROFESIONALITA

Pre predaj za čo najvyššiu cenu používam najmodernejšie technológie pre maximálny efekt, ako sú 3D virtuálne prehliadky, Home staging, Video prehliadky, vlastná web stránka nehnuteľností, sociálne siete a ďalšie. 

ODBORNOSŤ

Vo svojej práci používam všetky potrebné nástroje pre zvyšovanie odbornosti a ochrany klienta. Pracujem na sebe a stále sa vzdelávam.

Anetta Vlčáková
12
rokov skúseností v odbore
250 +
spokojných klientov
7 +
top predajných nástrojov

Referencie

Všetky referencie

Kontakt

Ak potrebujete poradiť, môžete mi napísať, zavolať alebo si môžeme dohodnúť osobné stretnutie.

Kontaktný formulár

Stiahnite si zadarmo

REALITNÉ PODVODY alebo AKO BEZPEČNE PREDAŤ, KÚPIŤ, PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ

spracovaním osobných údajov